Życie jest piękne!

Życie jest piękne, niezależnie od etapu, na jakim się teraz znajdujesz!
Masz problemy? Oczywiście, że tak! Każdy je ma, bez wyjątku!
Kredyty, długi, zadry w związku, zawistni ludzie wokół? Migreny, słabe dni a czasem i tygodnie? Brak kasy do kolejnej wypłaty i zastanawianie się, co zapłacić najpierw?
Przekonanie, że jesteś totalnie do dupy i nic nie warta? Każda z nas to ma! Każda z nas walczy, niezależnie od tego, w którym miejscu swojego życia jest w tym momencie.
Najważniejsze jest zrozumieć jedno!
Twoje życie nie może być podporządkowane ciągłemu zadowalaniu innych ludzi!!! Twoje życie powinno być podporządkowane zadowalaniu Ciebie! To nie żaden wyścig, nikogo nie musisz gonić! Żyj swoim tempem tak, jak chcesz! W dupie miej rekordy innych! Ustanawiaj swoje i z nich bądź dumna nawet, jeśli do rekordów świata im daleko.
I pamiętaj o jednym: ludzie mają tendencję do wyolbrzymiania swoich osiągnięć i, niby, bezwiednego chwalenia się swoim cudownym życiem. Nie wierz we wszystko co mówią, bo połowa z tego, to wyssane z palca brednie. Bądź dumna z tego jaka jesteś, bo jesteś jedyna w swoim rodzaju!
Jeśli jest ktoś, kto uważa, że jest inaczej, to jest on małym, smutnym, człowieczkiem i szkoda poświęcać mu swój cenny czas!


Zajęło mi to lata, ale pozbyłam się ze swojego życia zawistników, którzy czekali tylko na moje potknięcie i opijali każdą z moich porażek.
Nie potrzebuję wielu ludzi wokół, bo nie o ich ilość chodzi, ale o jakość!
Ty także ich nie potrzebujesz!
Wyrzuć więc śmieci a przestanie śmierdzieć! Na początek wystarczy!
Zacznij w końcu żyć po swojemu!
Żyć, nie tkwić!

fot. Sebastian Wielechowski